TELEFON NUMARALARIMIZ : (0212) 250 60 66 | (0532) 585 02 76 | (0532) 686 86 76

Tek kişilik pirinc karyola

.

Modern geleneksel herhangi dekoratif tarzı için uygun bir klasik Victoria tasarımı tek kişilik pirinç karyola Eğer yüksek moda, başka bir görünüm olan bir yatakta arıyorsanız olsun ya çok büyük bu lüks yatak tarzı antik herhangi yatak odasına romantik dokunuş katacak. Bir başlık yatağını taçlandırmak ve tüm yatak odasına kişilik verir. Yeni bir başlık montajı odanın tonunu zarif ucuz pirinç başlık yeni bir görünüm vermek ve anında değiştirmek kolay ve ucuz yoludur. Ağacından ayrıca çeşitli önemli işlevsel roller oynarlar. Örneğin, kütüphaneler ve depolama yatak başlıkları gecenin kişisel etkilerine yatak takımı, bir şey saklamak için raf ve çekmeceleri bulunmaktadır.

Bir kumaş sarı gold baza okurken veya TV izlemek için rahat sırt desteği sağlar. Sabit bir kafa gecede yerde çarşaf ve battaniye tutacak. satın almadan önce, döküm bronz modeli yatağa boyutunu ve odanızın büyüklüğü uygun olanı bulmak için yatak ve yatak odası ölçmek için emin olun. kumaş baza başlığı herhangi yatak odasına sıcak ve rahat bir görünüm vermek ve yatmadan önce okumak için yumuşak sırt desteği sunuyoruz. deri, kadife ve ipek dahil kumaş seçimi. Sen kumaş baza başlığı yatak modelleri, döşemeli ahşap çerçeve, ve daha fazlası bulabilirsiniz. stilleri sonsuzdur ve bu kişiliğinizi ifade eden bir kristal pleksi seçmek çok kolay. Eğimli yatak odan modern bir görünüm vermek için aşağı kenarları sahip bir model düşünün. kadınsı ve romantik bir dokunuş için, bir püsküllü bakır kaplama rose fiyatı ve kavisli seçin. Bir nötr renk ve dayanıklı kumaş uzun tarzı garanti edecek.

Depolama alanı, yatak odası eksikliği, metal ranza başlığı olan bir yatak satın alma düşünün. kata her iki tarafta yatağınıza daha aşağı Bu başlık stili. Sen ekipman ve okul kitaplarını oynamak için her şeyi, battaniye ve yedek pijama saklamak için bir ucuz akrilik karyola kullanabilirsiniz. Birçok model raflar ve çekmeceler göz önünden her şeyi tutmak için kapalı var. Bazı depolama ağacından bile hızlı ve kolay erişmesi gereken latalı pirinç karyola ve diğer öğeleri tutmak için entegre başucu masaları vardır. önleyici platformlar, yatak odasına bitmiş karyola üreticisi bir görünüm vermek ve uyku için bir sığınak haline getirebilirsin. başlıkları gibi, yatak bacaklar size çarşaf ve huzurlu bir gece uykusu için iade yorganlar tutmaya yardımcı olabilir. Başlık boyunca gelen demir somya satın almak akıllı, yani geleceğe olan kullanılabilirliği hakkında endişelenmeden rüya âlemine uyuklamak edebilirsiniz. Bir satılık ferforje pirinç için yatak odanızı ölçerken, başlık ve foot board için ek uzunluk tahsis etmeyi unutmayın Sen en küçük sonradan yatak odası tasarımları hareket edeceğini halinde geniş 160 x 200 cm ölçüsü ve ayak desteği seçerek kaçınmak isteyebilirsiniz.