TELEFON NUMARALARIMIZ : (0212) 250 60 66 | (0532) 585 02 76 | (0532) 686 86 76

Pirinç karyola başlığı

 

 

Aksesuar ve mobilya altın ve pirinç , o zaman, arasına sokulmaktadır kaçırılmaması gereken tasarım trendleri, ancak ev vermek için karyola başlığı havalı önerileri nelerdir? İlk olarak, en çerçeveler, isterseniz bile boş belki resim veya aynalar veya elde edilenler latalı pirinç çocuk beşiği gibi sevilen başlayalım: Onlar çok düzgün veya çiçek ve hatta doodle aranan ve aynı zamanda eski süslenmiş olabilir. Sonra lambaları, zemin, masa veya askıya vardır. Genellikle oturma odasında ve hatta yatak odasında parlak bir dokunuş ve daha parlak isteyenler için ideal pirinçten yapılmış veya altın boyalı yapıdır.

Sehpalar ve tabureler genellikle pirinç karyola kullanımı evlerde kalma bir eğilim modern uzaktır, metalden yapılır,soğutucu elemanlar büyük yapraklı bitkiler kuşatılmıştır karşı zaman. Ancak, genellikle mobilya bu tamamlayıcı temelini mermer, cam veya kristalden oluşur. Sadece bazı durumlarda, özellikle tablolarla ilgili olarak, bunlar ahşaptan yapılmıştır. Bu durumda altın ayaklı gold modeli ucuz fiyatı ile kombinasyonlar oluşturabilir ya da böyle bu kadar büyük inançların ya da açık büfe olarak cam veya mobilya gibi bazı aksesuar kullanabilirsiniz. gibi için, güzel bir seçim olabilir baza şeffaf bronz sınıfın daha az bir dokunuş tercih ama yine de seçebilir eğer, ya pirinç topuzlarını . Hatta yatak odası bu yeni tarafından karakterize edilebilir , 2015 yılında mobilya trendi değil, belki yedili boyalı neden altın metal, tarz tablolar ve, bir yatak seçmek. Ne zaman aslında, yatak yapılara atıfta bulunarak, biz metal tek kişilik malzemelerden söz size birbirinden çok farklı şeyler anlaşılabilir, böylece her zaman biz ne konuştuğunu metal belirtmek iyidir ve ne işe yarar bizim divan modelleri uygulanması sırasında yapılmıştır mobilya ve zaten bu verilerden daha pek çok şeyi anlayacaklardır.

Tüm ile mükemmel denebilecek olasılığı 160 x 200 cm ölçüsü ortak bir sanal metal yatak dövme demir, olanlardır en azından kısmen yine elle gerçekleştirilebilir ve tamamen mekanize bir şekilde ve seri olarak,döküm başlık bu nedenle üretilebilir olmayan, oldukça karmaşık bir işlem gerektirir, çok eski malzeme; aynı zamanda pirinç karyola tamiri yapılmış boru şeklindeki bölümden oluşmaktadır.