TELEFON NUMARALARIMIZ : (0212) 250 60 66 | (0532) 585 02 76 | (0532) 686 86 76

Pirinç karyola temizliği

 

Pirinç Yatak Çerçevesini Nasıl Temizlersiniz? Bir pirinç yatak iyi, parlak durumda çerçeve gurur duyulacak bir şeydir pirinç kirlenir bu yüzden sürekli dikkat gerektirir.
Dikkat çekmeyen pirinç bir yatak çerçeveniz varsa,o yumuşak altın ışıltıyı yeniden canlandırmak çok çaba gösterecektir. Çalışmaya başlamadan önce yatağın hangi kısımlarının pirinç karyola olduğunu bildiğinizden emin olmak iyi bir fikirdir. Mümkünse, yatağı ayrı tutun, böylece bir seferde sarı gold temizliği tek parça halinde çalışabilirsiniz. Pirinç Temizliği Uzun zamandır var olan pirinç lekelerle,standart pirinç parlatıcılarla iyi bir sonuç alma şansı iyi değil. Pürüzleri çözecek ve başlık kaplama metali ortaya çıkaracak bir asitli cilayı karıştırmanız gerekecek. Çok etkili bir ev yapımı yatak odası dolap ve yastık ayak ucuna gelenleri sirke ve limon suyunun 1: 3: 3 oranında bir karışımıdır.

Bunu yumuşak bir bezle uygulayın ve sertçe ovun. Kıyıda çok çabuk erimeye başlayacak ve asitler pirinc karyola bakımı iyi bir parlaklık getirecekler. Karışımı pirinçten temiz,nemli bir bezle silin ve sonra pirincinizi parlatıcı vikaol ticari pirinç cila ile cilalayın. Pirinç cilalarda sıklıkla pirinç üzerinde ince bir tortu altın rose vernik bırakılmış bir kusur önleyici madde bulunur. Pirinç her cilalandığınızda, zamanı daha önce parlattığınızdan daha kolay gelecektir.Her zaman, temizleme ve bakım için üreticinin talimatlarını takip su ve alkolsüz sıvı bulaşık deterjanı karışımı ile nemli bir bezle ahşap veya metal başlıkları temizleyin.

• ıslak ve kuru aşındırıcı olmayan bir bezle temizleyin.
• Temiz Buhar düzenli bez yatak başlıkları ve taşınabilir bir vakum ile tozu gidermek.
• ayırıp kuru döküntüler hemen altta yatan bir köpük kalıp birikmesini önlemek için kullanılırlar.
• Hasar saç yağları ağacından önlemek için tampon görevi yıkanabilir yastık ve yastık kullanım örnekleri